E shtunë, 30.08.2014
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Publicitet
Nė analizėn e fondacionit amerikan Heritixh, e publikuar nė prag tė samitit tė NATO-s nė Uells, kėrkohet nga SHBA-ja tė angazhohen qė politika e zgjerimit tė NATO-s tė vazhdojė, dhe tė ndėrmarrin hapa pėr tejkalimin e vetos greke ndaj Maqedonisė.
Mė tepėr 

Publicitet
Cristiano Ronaldo i ka uruar sukses Angel Di Marias te skuadra e re, Manchester Unitedi, ku u transferua nga Real Madridi pėr njė shumė rekorde (rreth 84 milion euro).
Mė tepėr 

Publicitet
Nuk ėshtė hera e parė qė Cyrus pozon pėr revistėn “V Magazine”. Nė vitin 2013 ajo u shfaq me njė look punk, duke na dhuruar poza shumė provokuese dhe agresive.
Mė tepėr 

Publicitet
OBSH mbrėmė paralajmėroi se pėrhapja e epidemisė nė Afrikėn Perėndimore pėrshpejtohet dhe numri i tė sėmurėve mund tė arrijė 20.000 persona. Deri tani nga virusi vdekjeprurės kanė vdekur mė shumė se 1.500 njerėz, ndėrsa 3.000 janė tė sėmurė.
Mė tepėr 

Publicitet
Nėpėrmjet njė komunikate pėr media, organizatorėt kanė bėrė me dije se Bordi ka vendosur qė pėr shkak tė numrit shumė tė madh tė aplikimeve, tė shtyhet data e mbajtjes sė festivalit pėr dy javė, pėrkatėsisht prej 6 deri mė 11 tetor 2014.
Mė tepėr Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime